O nás

Vážení obchodní přátelé,
zde naleznete základní informace o projektu pouzitenadrze.cz

Proč tu jsme a co vše naleznete?

Pomůžeme Vám získat přehled o použitých technologií, nádržích, úchovných tanků, výrobních linek a příslušenství, vše přehledně na jednom místě. Naleznete zde technologická zařízení použitelná pro různé aplikace v potravinářském i chemickém průmyslu a dalších zpracovatelských odvětvích. Jedná se zejména o použité zařízení, které může dále sloužit a plnit svou funkci při výrazně nižších investicích.

Jak to funguje?

Jednoduše, na úvodní stránce pouzitenadrze.cz naleznete fulltextové vyhledávání. Pokud ovšem chcete sami prohlédnout aktuální nabídku zvolte požadovanou kategorii a můžete prohlédnout vše.

Vzhledem ke skutečnosti, že se nejedná o klasický e-shop je důležité Váš aktuální požadavek vždy potvrdit a rezervovat přes info@pouzitenadrze.cz, nebo na tel.: +420 775 872 973

Jak se vybrané zařízení dostane k Vám?

Na přání provedeme odbornou demontáž, nakládku i dopravu. Naše spolupráce může pokračovat při montáži zařízení. V případě odborných, nebo speciálních prací můžeme po dohodě zajistit jejich provedení a uvedení zařízení do provozu.

Chcete dostávat pravidelné informace?

Newsleter na titulní straně je možné aktivovat kliknutím a zadáním údajů. Budeme Vás touto cestou informovat o aktuálních nabídkách. Pohodlně dostanete potřebné informace až do Vašeho emailu.

Nenašli jste požadované zařízení?

V tomto případě napište na email: info@pouzitenadrze.cz nebo volejte na tel. č. +420 775 872 973.

Děkujeme touto cestou všem obchodním partnerům za spolupráci a zdůrazňujeme, že jen rozšířením vzájemné informovanosti a spolupráce můžeme dosáhnout tak potřebných ekonomických přínosů při Vašich budoucích investicích.

 

pouzitenadrze.cz